Juhkentali aktivistid

Kairi Liba

Juhkentali Seltsi juhatuse liige alates maikuust 2015.
Olen sündinud 1979 Tallinnas. Kasvasin Harku vallas, Kumna külas ja koolis käisin Tabasalus. Õppisin Tallinna Majanduskoolis panganduse erialal ja ka raamatupidamise erialal. Elan Keldrimäe asumis, Odra tänaval alates 2010 aastast. Praegu olen Odra tn 4 KÜ juhatuse liige. Varem töötasin panganduses üle 15 aasta. Mul on 2 last ja praegu olen kodune. Huvialaks on aiandus, milles tahan ennast tulevikus ka täiendada.

Astrid Matsoo

Juhkentali Seltsi juhatuse liige alates maikuust 2015. Olen sündinud ja kasvanud Lääne-Virumaal, kuid elanud ca 7 aastat Saue vallas, Laagris. Juhkentali asumi elanik olen alates 2014 aasta kevadest. Hariduselt olen jurist ja hetkel lõpetan oma magistriõpinguid Tartu Ülikooli õigusteaduskonnas. Olen abielus ja 3-aastase tütre ema. Töötan Veterinaar- ja Toiduametis juristina ja olen ka erialaselt tegev erasektoris. Kuulun Juhkentali 22 majanõukogusse ja Liivamäe lasteaia hoolekogusse ning olen liige Eesti Juristide Liidus. Varasemalt olen olnud üliõpilasaktivist ja tudengipäevade korraldusmeeskonnas. Vabal ajal meeldib mulle oma perega aega veeta, tegelen spordiga, armastan lugeda, maalida ja laulukooris laulda. Katsun panustada oma muude kohustuste kõrvalt ka kogukondlikku tegevusse ning kasutada ära kultuurseid võimalusi, mida pakub linna keskel elamine. 

Kaire Salumäe

Juhkentali Seltsi asutajaliige ja alates 2015 maist juhatuse liige. Seltsi veebihaldur.
Sündinud Ida-Virumaal Purtses. Lõpetanud Tartu Ülikooli filoloogia teaduskonna. Juhkentali elanik alates 1997. Ühe kooliealise ja ühe eelkooliealise poja ema. Mardi lasteaia hoolekogu liige. Töötanud peamiselt turismi alal.

Raivo Salumäe

Juhkentali Seltsi asutajaliige, juhatuse liige ja linnaruumitoimkonna liige. Sündinud 1969 Juhkentalis. Käinud Mardi tänava lasteaias, õppinud Tallinna Reaakoolis, Tallinna Tehnikaülikoolis (majandust) ja Tartu Ülikoolis (õigust). Elukoht Juhkentali 30. Korteriühistu Polükoop juhatuse esimees.  Töökoht AS Silikaat Grupp (kontserni jurist). Abielus, lapsed 6-aastane ja 12-aastane. Aktiivne osaleja mitmetes ühiskondlikes organisatsioonides, aga eelkõige kogukonnaktivist. Kuulunud eksperdina Tallinna linnavolikogu sotsiaalkomisjoni ja rahanduskomisjoni.

Andrus Tamm

Juhkentali Seltsi juhatuse liige alates maikuust 2015.
Huumoriajakirja Pilkaja omanik ja peatoimetaja, kirjastaja, humorist, Eesti Huumoriliidu esimees, OÜ Vebelex juhatuse liige (riided ja mänguasjad), AS Atko Bussiliinid Narva osakonna juhataja, AS Transservis-N (Narvas asuva riigipiiri ooteala) tegevdirektor, SA Narva Aleksandri Kirik nõukogu liige, AS Narva Vesi nõukogu liige. Juhkentali asumi elanik aastast 2003, abielus ja 3 lapse isa.